tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه
