tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Currency
ro: Monedă

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Price
ro: Preţ

en: Product ID
ro: ID Produs

en: Other
ro: Altele

en: SKU
ro: Cod

en: Modified
ro: Modificat

en: Product
ro: Produs

en: Changed
ro: Schimbat

en: Products
ro: Produse

en: Product settings
ro: Opţiuni produse

en: Language code
ro: Codul limbii

en: About
ro: Despre
