tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Currency
ru: Валюта

en: Edit
ru: Редактировать

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Price
ru: Цена

en: Product ID
ru: ID товара

en: Other
ru: Другое

en: SKU
ru: Артикул

en: Modified
ru: Изменено

en: Product
ru: Товар

en: Changed
ru: Изменение

en: Products
ru: Товары

en: Product settings
ru: Настройки товара

en: Language code
ru: Код языка

en: Brand
ru: Бренд

en: About
ru: Информация

en: Access Key
ru: Горячая клавиша

en: Product list
ru: Список товаров

en: Shipping costs
ru: Стоимость доставки

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Delete Product entities
ru: Удалить сущности товаров

en: Delete Product
ru: Удалить товар

en: Formatted price
ru: Отформатированная цена
