tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Currency
sv: Valuta

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Price
sv: Pris

en: Product ID
sv: ID för vara

en: Manufacturer
sv: Tillverkare

en: Other
sv: Övriga

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Modified
sv: Modifierad

en: Product
sv: Vara

en: Changed
sv: Ändrad

en: Products
sv: Varor

en: Product settings
sv: Varuinställningar

en: Language code
sv: Språkkod

en: Brand
sv: Bomärke

en: About
sv: Om

en: Access Key
sv: Åtkomstnyckel

en: Product list
sv: Varulista

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
