tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Other
ast: Otru
