tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Currency
da: Valuta

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Price
da: Pris

en: Product ID
da: Produkt-ID

en: Other
da: Anden

en: Modified
da: Ændret

en: Product
da: Produkt

en: Changed
da: Ændret

en: Products
da: Produkter

en: Product settings
da: Produktindstillinger

en: Language code
da: Sprogkode

en: About
da: Om

en: Shipping costs
da: Forsendelse
