tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Other
gu: અન્ય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે
