tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Price
he: מחיר

en: Other
he: אחר

en: SKU
he: מק"ט

en: Modified
he: השתנה

en: Product
he: מוצר

en: Changed
he: השתנה

en: Products
he: מוצרים

en: Product settings
he: הגדרות מוצר

en: Language code
he: קוד השפה

en: About
he: אודות

en: Shop
he: חנות
