tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Price
is: Verð

en: Product ID
is: Vörukenni

en: SKU
is: VN

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur

en: Product settings
is: Stillingar vöru

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Shop
is: Verslun

en: Product list
is: Vörulisti
