tracdelight (8.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
