tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Currency
tr: Para birimi

en: Edit
tr: Düzenle

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Price
tr: Fiyat

en: Product ID
tr: Ürün ID

en: Other
tr: Diğer

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Modified
tr: Düzenlendi

en: Product
tr: Ürün

en: Changed
tr: Değişti

en: Products
tr: Ürünler

en: Product settings
tr: Ürün ayarları

en: Language code
tr: Dil kodu

en: About
tr: Hakkında

en: Access Key
tr: Erişim Anahtarı
