tracdelight (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
