Track Usages (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Active
bn: সক্রিয়
