Track Usages (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Active
ca: Actiu

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Block Content
ca: Contingut del bloc

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Plugin ID
ca: ID del connector
