Track Usages (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Active
he: פעיל

en: Queue
he: תור

en: Bundle
he: חבילה

en: Entity reference
he: רפרנס ליישות
