Track Usages (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Active
ku: چالاکە
