Track Usages (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Active
ne: सक्रिय

en: Bundle
ne: पोका
