Track Usages (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Active
sk: Aktívny

en: Queue
sk: Rad

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Block Content
sk: Obsah bloku

en: Entity types
sk: Typy entít

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
