Track Usages (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Active
sl: Aktiven
