Track Usages (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్
