Track Usages (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Block Content
th: เนื้อหาของบล็อก
