Track Usages (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Active
uk: Активно

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Queue
uk: Черга

en: Bundle
uk: Пакет

en: Block Content
uk: Вміст блоку

en: New configuration
uk: Нова конфігурація

en: Block field
uk: Поле з блоком

en: Link field
uk: Поле посилання

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
