Track Usages (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна

en: Bundle
be: Набор

en: Block Content
be: Змесціва блоку
