Track Usages (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Active
el: Ενεργό

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Block Content
el: Περιεχόμενο Μπλοκ

en: Link field
el: Πεδίο συνδέσμου

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας
