Track Usages (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Active
gl: Activo

en: Queue
gl: Cola

en: Bundle
gl: Paquete

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade
