Track Usages (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Active
hu: Aktív

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Queue
hu: Várólista

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Block Content
hu: Blokk tartalom

en: New configuration
hu: Új beállítás

en: Block field
hu: Blokkmező

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Source entity types
hu: Forrás entitástípusok

en: Target entity types
hu: Cél entitástípusok

en: HTML links
hu: HTML hivatkozások

en: Layout builder
hu: Elrendezésépítő (angolul <em>„layout builder”</em>)
