Track Usages (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Active
ka: აქტიური
