Track Usages (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Active
ast: Activu
