Track Usages (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Active
bg: Активен

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
