Track Usages (1.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།
