Track Usages (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Queue
eu: Ilara

en: Link field
eu: Esteka eremua
