Track Usages (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Active
hr: Aktivno
