Track Usages (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Active
km: សកម្ម
