Track Usages (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Active
ru: Активно

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Queue
ru: Очередь

en: Bundle
ru: Набор

en: Block Content
ru: Содержимое блока

en: New configuration
ru: Новая конфигурация

en: Block field
ru: Поле с блоком

en: Link field
ru: Поле ссылки

en: Module settings
ru: Настройки модулей

en: Batch
ru: Процесс импорта

en: Entity reference
ru: Ссылка на сущность

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: Plugin ID
ru: ID плагина
