Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
