Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Comment
az: Şərh

en: Bundle
az: Paket
