Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Active
fi: Voimassa

en: Comment
fi: Kommentti

en: Queue
fi: Jono

en: Bundle
fi: Paketti

en: Block Content
fi: Lohkon sisältö

en: Link field
fi: Linkkikenttä

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
