Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Active
hi: सक्रिय

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Bundle
hi: पोटली

en: Block Content
hi: ब्लॉक सामग्री

en: Entity reference
hi: इकाई संदर्भ
