Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Active
id: Aktif

en: Comment
id: Komentar

en: Bundle
id: Bundel

en: Block Content
id: Konten Blok

en: Link field
id: Bidang tautan

en: Entity reference
id: Rujukan entitas

en: Entity types
id: Jenis entitas

en: Plugin ID
id: ID Plugin
