Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Active
is: Virkt

en: Comment
is: Ummæli
