Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Active
jv: Aktif

en: Comment
jv: Komèntar
