Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Bundle
mr: बंडल
