Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်
