Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Settings
nl: Instellingen

en: Active
nl: Actief

en: Comment
nl: Reactie

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Bundle
nl: Bundel

en: Block Content
nl: Blokinhoud

en: New configuration
nl: Nieuwe instelling

en: Block field
nl: Blokveld

en: Link field
nl: Link-veld

en: Module settings
nl: Module-instellingen

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
