Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Active
nn: Aktiv

en: Comment
nn: Kommentar
