Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
