Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Comment
ps: تبصره

en: Bundle
ps: بنډل
