Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Active
sq: Aktiv

en: Comment
sq: Komenti
