Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Comment
ta: குறிப்புரை
