Track Usages (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Comment
ta: கருத்து

en: Queue
ta: வரிசை

en: Bundle
ta: பொதி

en: Entity reference
ta: உருப்படி மேற்கோள்
